top of page

OFERTY

Meble spełniające Twoje oczekiwania

MEBLE NA WYMIAR

Zapraszamy do zapoznania się z oferta mebli wykonanych w kolorystyce zabudów Komandor. Łóżka, komody, biurka dopasowane stylistycznie i kolorystycznie stanowią wyśmienite uzupełnienie naszej podstawowej ofert jaką są zabudowy i szafy z drzwiami przesuwanymi. Dzięki tej ofercie macie Państwo możliwość wyposażenia w meble całego swojego mieszkania.

biała kuchnia
Dobrze zorganizowana szafa

SYSTEM KOLUMNOWY

System kolumnowy składa się profili nośnych i elementów konstrukcyjnych w kolorze anody naturalnej. Został on zaprojektowany w oparciu o najnowsze trendy światowego wzornictwa aluminiowego. Jest to system zabudowy przeznaczony do każdego pomieszczenia, doskonale komponuje się w salonie, jako mebel modułowy jak również w garderobie. Przy wykorzystaniu systemu kolumnowego można zaaranżować wnętrze na dwa sposoby: o lekkim wyglądzie wykorzystując pojedynczy profil „light” lub solidnej konstrukcji typu „heavy” opartej na dwóch profilach nośnych.

DRZWI PODWIESZANE

System drzwi podwieszanych to estetyczne i praktyczne rozwiązanie do zastosowania wszędzie tam, gdzie chcemy oddzielić pomieszczenia, zachowując komfortowe przejście pomiędzy nimi, nie naruszając jednocześnie wyglądu i jednolitości powierzchni podłogi. Jest to wygodny sposób aranżowania przestrzeni, poprzez jej szybkie powiększanie lub zmniejszanie.Dostępność pełnej kolorystyki płyt i wypełnień tego samego rodzaju zarówno w szafach jak i drzwiach przejściowych, pozwala tworzyć wnętrza w jednym stylu i klimacie, co jest bardzo ważne przy planowaniu i aranżacji całego pomieszczenia.

Pokój ogrodowy z patio
minimalistyczne Sypialnia

DRZWI PRZESUWNE

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, drzwi przesuwne nie potrzebują dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu, dlatego też doskonale sprawdzają się w wąskich przejściach, korytarzach czy przedpokojach.Bardzo często są one podstawowym elementem przy realizacji zabudów wnęk, garderób, bibliotek czy szaf wnękowych. Doskonale sprawdzają się także, jako drzwi przejściowe tj. w miejsce tradycyjnych skrzydeł drzwiowych. Unikalne rozwiązanie stanowi system umożliwiający zabudowę przestrzeni pod skośnie opadającym sufitem, a więc na poddaszach czy pod schodami.

Oferty: Usługi
bottom of page